Kompletní realizace střech

Hrubá stavba je kostrou domu, střecha je jeho pokrývkou. Kvalitní střecha je funkčním a estetickým ukončením stavby, chrání celou budovu vůči povětrnostním podmínkám a odvádí nahromaděnou dešťovou vodu. Tvoří důležitou část stavby, proto je nutné důkladné zvážení výběru odolného střešního materiálu, tvaru střechy a v neposlední řadě i výběr kvalifikované stavební firmy.
Společnost KOMPLET DOM realizuje kompletní výstavbu a rekonstrukci kvalitních střech s klasickými nebo vazníkovými krovy. Tým zkušených stavebních profesionálů využívá na klempířské práce a montáž střešní krytiny materiály schválené a projednané se zákazníkem. Pokrývačské práce realizuje s využitím všech tvrdých tašek značek Bramac, Tondach, Mediteran apod. Mezi nejvíce využívané pokrývačské plechy patří střešní plechy od německé společnosti Blachotrapez. Kompletní výstavba, respektive rekonstrukce střechy zahrnuje i montáž celého okapového systému.

STRECHY

Staviate alebo rekonštruujete rodinný dom? Za necelý mesiac môžete mať novú kvalitnú strechu aj vy, stačí vyplniť náš kontaktný formulár.

STŘECHY

Stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům? Za necelý měsíc můžete mít novou kvalitní střechu i Vy, stačí vyplnit náš kontaktní formulář.

Cenová nabídka

Prosím vyplňte vaše celé jméno.

Prosím vyplňte vaše mobilní číslo.

Prosím vyplňte váš email.

Invalid Input

Prosím napište nám alespoň krátkou zprávu.

Prosím udělejte ověření.

Súhlas so spracovaním osobných údajov* je vyžadovaný údaj.

PORADÍME VÁM?

Stavební společnost Komplet Dom realizuje stavební práce a obchodní činnost od svého založení v roce 2013.

Kontakty

KOMPLETDOM
Farská 1569/63
018 61 Beluša - okres Púchov
Slovenská republika

IČO: 37483706
DIČ: 1045212564
IČ DPH: SK1045212564
Právní informace © 2020 All rights reserved.
Powered by IT FLEXI, s.r.o..