Kompletní realizace hrubých staveb domů.

Hrubá stavba je opěrnou kostrou domu. Kvalitní realizace hrubé stavby je zárukou bezpečnosti, bezporuchovosti a estetičnosti každé stavby. Od kostry stavby a propracovaného projektu závisí životnost, úspornost a nosnost budovy. Neodborná realizace, nekvalitní materiály a špatně vypracovaná projektová dokumentace mohou nepříznivě ovlivnit všechny výše zmíněné vlastnosti budovy. Společnost Komplet Dom tvoří tým zkušených odborníků, který postavil už množství kvalitních hrubých staveb.
Společnost KOMPLET DOM dokáže zajistit kompletní výstavbu hrubé stavby, ale i jednotlivé části realizace hrubé stavby. Je na rozhodnutí zákazníka, které fáze výstavby si zajistí svépomocí nebo nechá celou realizaci na naše odborníky.

Kompletní realizace hrubé stavby zahrnuje tři fáze výstavby:
  • 1. přípravu a realizaci základové desky (vytyčení stavby, výkopové práce, šalovací práce, vázání armatury, montáž odpadního systému, betonáž, hydroizolace)
  • 2. hydroizolace pásů pod obvodové zdivo, nosné zdivo, příčkové zdivo, šalovací práce, vázání armatury, prokládací práce, betonáže
  • 3. příprava a kompletní realizace střechy

HRUBÁ STAVBA

Začínate stavať Váš vysnívaný rodinný dom? Zverte realizáciu hrubej stavby odborníkom a nemusíte sa obávať o kvalitnú realizáciu. Stačí nás kontaktovať cez objednávkový formulár.

HRUBÁ STAVBA

Začínáte stavět Váš vysněný rodinný dům? Svěřte realizaci hrubé stavby odborníkům a nemusíte se obávat o kvalitní realizaci. Stačí nás kontaktovat přes objednávkový formulář.

Cenová nabídka

Prosím vyplňte vaše celé jméno.

Prosím vyplňte vaše mobilní číslo.

Prosím vyplňte váš email.

Invalid Input

Prosím napište nám alespoň krátkou zprávu.

Prosím udělejte ověření.

Súhlas so spracovaním osobných údajov* je vyžadovaný údaj.

PORADÍME VÁM?

Stavební společnost Komplet Dom realizuje stavební práce a obchodní činnost od svého založení v roce 2013.

Kontakty

KOMPLETDOM
Farská 1569/63
018 61 Beluša - okres Púchov
Slovenská republika

IČO: 37483706
DIČ: 1045212564
IČ DPH: SK1045212564
Právní informace © 2020 All rights reserved.
Powered by IT FLEXI, s.r.o..